Chceš využiť čas efektívne a zaujíma ťa kultúra?
Hľadáme stážistov do organizačného tímu umeleckého festivalu Tehláreň!


Náplň stáže:
Prípravy festivalu začínajú už v januári 2021 a zahŕňajú veľa práce od komunikácie s účinkujúcimi, prípravu programu, cez marketingové stratégie, po oslovovanie partnerov a priamo počas festivalu je to najmä guest service alebo práca s dobrovoľníkmi. Na základe tvojich záujmov potom spoločne nastavíme konkrétnu náplň stáže.

Požiadavky:
Stáž je určená pre ľudí s kreatívnym myslením bez ohľadu na oblasť v ktorej sa pohybujú / študujú.

Jedná sa o neplatenú stáž, ktorá v prípade spokojnosti oboch strán, ponúka perspektívnu spoluprácu aj do budúcnosti na honorovaných projektoch. Získaš užitočné skúsenosti, nové zaujímavé kontakty, ponúkneme ti kreatívny priestor, v ktorom budeš môc rozvíjať svoje zručnosti, rozširovať si obzory a vedomosti.

Najskorší možný nástup je od februára 2021 a najneskorší od júna 2021. Budeme radi ak budeš pre festival stážovať minimálne dva mesiace a ideálny koniec stáže je pre nás koncom augusta (po skončení festivalu). Stáž je možné vykonávať aj externe.

Nechceme od teba životopis, radšej nám napíš o sebe. Zaujíma nás aké máš skúsenosti, ale aj akú hudbu počúvaš, na akej škole študuješ / si študoval/a, čo rád/a robíš vo voľnom čase, na ktoré festivaly rád/a chodievaš, akú úlohu má v tvojom živote umenie alebo čokoľvek, čo je pre teba dôležité a čo si myslíš, že by sme o tebe mali vedieť.

V prípade záujmu pošli motivačný list na: tehlaren@gmail.com

Prihlásiť sa môžeš do 11.12.2020