piatok 20.8.

stage Lakovňa

13:15 - 14:00 Mladá poviedka / literárne čítanie a diskusia

14:10 - 14:55 Samčo brat dážďoviek / koncert a diskusia

16:00 - 17:00 O ľudských právach s T. Čitbajom* a R. Slobodom / diskusia

17:15 - 18:00 S. Sliacka: Čo (ne)robiť s archeologickým nálezom? / prednáška

18:10 - 18:55 Rod náš každodenný (M. Zvada a Z. Kromková) / diskusia

19:00 - 19:45 E. Rigová: So e Bari Raklori džanel pal e Emilia Rigovo? / Čo vie Bari Raklori o Emílii Rigovej? / prednáška 

20:15 - 21:15 Divadlo Houže: Vlk na mesiaci

21:20 - 22:20 Slam Poetry 

* zmena programu: M. Patakyovú nahradí T. Čitbaj (Kancelária verejného ochrancu práv)

stage Klietka

13:30 - 13:50 Nech žije smrť (réžia: R. Mihály) / premietanie
14:00 - 15:00 Best of Fest Anča 2021

16:40 - 17:40 Riava / koncert

17:45 - 18:45 Sam Handwich / koncert

19:15 - 20:15 Premietanie OPEN CALL 1 

22:00 - 00:00 Fobia Kid / koncert

00:00 - 01:00 VLZQUES / dj set

01:00 - 02:00 EMMITA / dj set

02:00 - 03:00 Elyščítat / dj set

03:00 - 04:00 Carl / dj set


exteriér

15:00 - 16:45 M. Mitríková: Len tak / happening 
15:00 - 16:00 N. Středová: Tuftovanie kobercov / workshop

13:00 - 20:00 swap oblečenia

sobota 21.8.

stage Lakovňa

10:15 - 11:00 Divadlo SpozaVoza: Vesmíro / predstavenie pre deti 

12:20 - 13:20 Mladá poézia / literárne čítanie

13:30 - 14:15 K. Nádaská: Slovenské poverové bytosti / prednáška

14:20 - 15:10 R. Piovarči: Načo je mi umenie? / diskusia

15:15 - 16:00 Instagramová poézia / diskusia 

16:15 - 17:00 R. Molda: Liptov - centrum slovenskej tlače na prelome 19. a 20. st. / prednáška

17:00 - 18:00 Časopis HMOTA: Diskusia s vystavujúcimi  / diskusia

18:00 - 18:45 T. Rafa: Nacionalizmus v srdci Európy / prednáška 

19:00 - 20:00 M. Pokorný: Štyri životy. Konfesia. / prednáška 

20:00 - 20:15 M. Papcun: Gran Turismo / performance

exteriér

16:30 - 17:00 C. Minichová: Architektúry / performance
10:00 - 20:00 swap oblečenia




stage Klietka

11:30 - 12:15 Najlepšie animované filmy pre deti

12:00 - 12:30 N. Marcineková: Šum / performance


12:30 - 13:15 Premietanie OPEN CALL 2

14:00 - 14:15 Šedá myška (réžia: P. Kolárčik) / premietanie 

14:15 - 15:00 Peter Kolárčik s Pokorou / koncert 

15:30 - 16:30 Timmi / koncert 

17:20 - 18:20 Dobrý deň pane, pomôžem? / pohybová performance

20:20 - 21:30 PechaKucha Tehláreň 

21:30 - 22:15 Tokyo Drift / koncert

22:15 - 23:15 NaiKavols / koncert 

23:15 - 00:00 Kkkaaa Ching + Sketa / performance 

00:00 - 01:00 Dika Pointment / dj set

01:00 - 02:00 Whithe / dj set + live

02:00 - 03:00 ESTER / dj set 

03:00 - 04:00 jedenast / dj set