Parkovanie, doprava

Tehláreň miluje hromadnú dopravu a dúfame, že ty tiež. Festivalový areál nedisponuje parkoviskom a preto prosíme všetkých návštevníkov, aby parkovali na verejnom parkovisku, ktoré sa nachádza len 340m od areálu.

Pre Martinčanov a Martinčanky:
Odporúčame si spraviť krátku prechádzku a ísť pešo alebo prísť na bicykli. Na vstupe festivalu budú k dispozícií stojany na bicykle. Vstup s bicyklom a kolobežkou je do areálu zakázaný.

Pre cezpoľných:
Pre tých, ktorí cestujú vlakom (na trase BA - KE) odporúčame vystúpiť vo Vrútkach a ďalej prestúpiť na vlak do Martin, žel.st., alebo prestúpiť na MHD priamo pred stanicou a vystúpiť na Martin, Podháj I. (č. 30,3,31). Pre tých, ktorí cestujú vlakom (zo strany BB), odporúčame vystúpiť priamo v Martine a ísť pešo.

Parkovisko:
Priamo pred festivalovou bránou je síce menšie parkovisko na pár áut, avšak miesto je vyhradené pre záchranné zložky a účinkujúcich. Preto ťa veľmi prosíme, neparkuj tam. Najbližšie verejné parkovisko, s dostatočnou kapacitou, je len 340m od areálu. 
Najbližšie parkovisko: Československej armády 1699/12, 036 01 Martin 
Ďalšie parkoviská:
Obchodné centrum Turiec 1, 03601, 036 01 Martin
Komenského, 036 01 Martin-Záturčie
Kolobežky:
V Martine je možný prenájom kolobežiek Tier. Pre ich využitie je potrebné stiahnuť aplikáciu danej spoločnosti. Cena je 0,22€ za minútu alebo 4,99€ na mesiac. Vstup s kolobežkami je do areálu zakázaný. Prosíme, parkujte kolobežky tak, aby nezavadzali chodcom ani autám.

Taxi:
M2 Taxi: +421 948 916 917

Hifo Taxi: +421 902 740 140
Bugo Taxi: +421 907 077 077
K2 Taxi: +421 907 062 227

Adresa festivalu

Hrdinov Slovenského národného povstania 1713/7, 036 01 Martin

Stanovanie, ubytovanie

Stanové mestečko má obmedzenú kapacitu, ktorá je vypredaná. Vstup do stanového mestečka je možný len s platným zakúpeným miestom. Počet bol limitovaný, nakoľko sa areál nachádza v blízkosti centra a nedisponuje dostatočne veľkou zelenou plochou
Tipy na ubytovanie v okolí:
Camp Trusalová -  Penzión Maja - Kaštiel Záturčie - Vysokoškolský internát JLF UK  

Drogy

Drogy sú samozrejme na Tehlárni zakázané. Prosíme ľudí, ktorí drogy užívajú aby mysleli nie len na svoje zdravie ale aj na bezpečie a zdravie svojho okolia a festivalových návštevníkov. V prípade so vzniknutými problémami, spojenými s užívaním drog prosíme vyhľadajte pomoc.

Gastro

Počas festivalu bude zabezpečená gastro zóna, v ktorej si môžeš pochutnať na kvalitných, rôznorodých jedlách a nápojoch. V gastro zóne nájdeš iba lokálne podniky, ktoré ku jedlu pristupujú poctivo a s láskou. Na festivale nájdeš aj skvelú kávu, limonády, pivo a iné nápoje. Tvrdý alkohol na festivale nepredávame a vstup s ním je na festival zakázaný, no veríme, že sa zabavíme aj bez neho. V prípade, že si donesieš vlastné jedlo alebo nápoje, prosím nenos ho v sklenených nádobách, tie sú na festivale zakázané.

Odpad

V areáli máme väčšie separačné stredisko, v ktorom triedime odpad. Toto stredisko bude otvorené nonstop. Okrem toho nájdeš na festivale viacero kontajnerov a zberných nádob. Prosíme ťa aby si odpad triedil/a ako najlepšie vieš, prípadne sa neváhaj poradiť s našími dobrovoľníkmi.

Úschovňa, straty a nálezy

Vo festivalovom areáli bude zriadené miesto, kde si môžeš odložiť batožinu zadarmo a nonstop. V tom istom stane nájdeš aj straty a nálezy.

Psy

Na festival majú psy vstup povolený a už sa na všetkých domácich miláčikov tešíme. Prosíme majiteľov a majiteľky zvierat aby boli psi celý čas na vôdzke.