PIATOK

14:00 Šimon Sýkora: Take a side of evil /// prednáška

15:00 Olja Triaška Stefanović: Bratstvo a jednota /// prednáška + prezentácia
16:30 Premietanie filmu: Zlatá zem /// + diskusia s režisérom D. Jursom a reportérom M. Hudákom, moderuje R. Repka
18:20 Dočasný kolektív: Moneyfest /// happening

19:00 Premietanie OPEN CALL /// filmy, video art
19:30 Viktor Ruman: Sorry I didnt mean to hurt you /// performance
20:20 PechaKucha

21:30 DJ NOT YET /// tanečný meta disco set
23:00 Hans Olo /// techno
00:00 wannabe jukebox party /// 80s 90s 00s 


SOBOTA

13:00 Premietanie OPEN CALL /// performance art
13:00 Easy peasy zápisník /// workshop OZ Verejnô

13:30 Časopis HMOTA: prezentácia časopisu + diskusia s účinkujúcimi festivalu Tehláreň
15:00 Lucia Plaváková a Ondrej Prostredník: Na slovíčko s ľudskoprávnymi svätuškármi /// diskusia
16:15 Omar Mirza: Všetko čo ste kedy chceli vedieť o tom, ako sa stať slávnym umelcom (ale báli ste sa spýtať) /// prednáška
17:30 Claude Johann Čierny: F64.2 /// performance

18:00 Ženy v SNP: Erika Mészárosová a Nina Vidovencová /// prezentácia + diskusia
19:15 Premietanie OPEN CALL /// filmy, video art
20:15 Celestína Minichová: Formy a preskupenia /// performatívna módna show
20:45 Timmi /// experimental

21:30 cukrskoricovy, SKETA, Tom Dolly /// disko
22:00 DJ Fofela /// techno

23:30 DJ Sancta /// drum and bass
00:30 wannabe jukebox party hard version



PechaKucha:

Pavlína Fichta Čierna
Šimon Chovan
Festival Kre:Pí / prezentuje Kristína Chmelíková
Marek Mati
Viktor Ruman
Dočasný kolektív
Bludný kamen / prezentuje Nela Bártová
Matúš Pisarčík 
Clear Collective 

Premietanie OPEN CALL:

Madness Visuals (Amália Kotradyová, Eva Gabrižová)
Mlčanie (Katarína Jonisová)
Babie leto (Katarína Jonisová)
Snova (Ema Diehelová)
Svonienka (Ema Diehelová)
Až do rána bieleho (Adrián Kriška)
Prosopagnosia (Barbora Šidlová
Stojím pri kultúre (Lívia Martvoňová)
Horiace lano (Lívia Martvoňová)
Eastern Europe (Bálint Rózsás)
Priestory (Andrea Gabajová)

Vystavujúci umelci:

Silvia Ďurovcová
Šimon Sýkora
Celestína Minichová
Simona Folková
Karolína Schön
Nela Bártová
Małgorzata Greszta
Miroslav Pelák









     

Paulína Halasová
Lívia Mezovská
Jana Andrejková
Matúš Pisarčík
Sofia Čepková
Adriana Tomulcová
Michal Fízik
Martin Kačmarek

     

Maroš a Simona Štulerovci
Lucia Dunajová
Ema Lančaričová
Zuzana Firmentová
Veronika Kurcinová
Dominika Kovačiková